субота, 24 лютого 2018 р.

Рефлексія по дистанційному курсу

Ось уже і фініш! Навіть не віриться, що прийшовши після роботи додому, не потрібно одразу заходити у фейсбук і переглядати повідомлення. Чотири місяці навчання промайнули дуже швидко. Всі завдання виконані, нові корисні знання отримані.  У процесі навчання виникали певні труднощі, інколи підводила техніка. Але, як кажуть у народі "Тяжело в учении - легко в бою!" 

Дуже корисно було побувати у ролі учня. Це досвід дуже цінний тим, що можна було не тільки здобути нові знання, а й перевірити свої сили, поспілкуватися з колегами, самовдосконалюватися... 

Радує те, що з виконанням завдань кожного модуля, я стала впевненішим користувачем інтернет - мережі. Приємно, що вчасно встигала виконувати всі модулі. Пишаюся собою!

Дякую за цікаве навчання Вам, Євгеніє Сергіївно! Спасибі за Вашу клопітку працю, за розуміння, терпіння, за слушні зауваження, чіткі рекомендації! 

Дуже рада була бути учасником цього курсу. Нехай усім нам щастить у подальшій нелегкій роботі!

Немає коментарів:

Дописати коментар