субота, 24 лютого 2018 р.

Рефлексія по дистанційному курсу

Ось уже і фініш! Навіть не віриться, що прийшовши після роботи додому, не потрібно одразу заходити у фейсбук і переглядати повідомлення. Чотири місяці навчання промайнули дуже швидко. Всі завдання виконані, нові корисні знання отримані.  У процесі навчання виникали певні труднощі, інколи підводила техніка. Але, як кажуть у народі "Тяжело в учении - легко в бою!" 

Дуже корисно було побувати у ролі учня. Це досвід дуже цінний тим, що можна було не тільки здобути нові знання, а й перевірити свої сили, поспілкуватися з колегами, самовдосконалюватися...