понеділок, 18 грудня 2017 р.

Рефлексія: модуль 4

Завдання четвертого модуля - супер. Було цікаво і повчально працювати на сервісах "Learningapps"(щоправда довго не могла зареєструватися) та Thinglink. Ці вправи цікаві і для дітей, і для дорослих. Хочу висловити слова вдячності нашому викладачеві Євгенії Сергіївні за зрозумілі пояснення, відео інструкції, терпіння та професіоналізм.

неділя, 17 грудня 2017 р.

неділя, 3 грудня 2017 р.

Рефлексія:модуль 3

Робота в модулі 3 ,була змістовною і цікавою.Вдосконалила свої вміння створювати презентацію з тригерами.Цікавою була робота по створенню інтерактивних листів(для мене це було новим).Велика вдячність Євгенії Сергіївні за змістовну інформацію.

Модуль 3.Презентація

середа, 22 листопада 2017 р.

Рефлексія, модуль 2

При створенні блогу особливих проблем не виникало. Подані інструкції виявилися чіткими і зрозумілими, за що велике спасибі. Настрій бойовий, але часто "зависає" інтернет, створюючи незручності.

Рефлексія, модуль1


    Коли прочитала завдання 1 модуля, то спочатку стало лячно. Щодо практичної роботи №1, то там все зрозуміло, адже потрібно було лише ознайомитися з теорією. Ознайомилася, поповнила свої знання. А щодо практичної №2, то було незрозумілим як створити папку з різними малюнками(як їх розрізнити). Спасибі моїй колезі за підтримку і допомогу. Та й над тестом треба було подумати...

вівторок, 14 листопада 2017 р.

Вітання!

Доброго здоров'я!
Вітаю всіх,хто потрапив на мій блог. В моєму блозі ми будемо спілкуватися про здоров'я та способи його збереження. 
Адже здоров'я - це здорово!