понеділок, 18 грудня 2017 р.

Рефлексія: модуль 4

Завдання четвертого модуля - супер. Було цікаво і повчально працювати на сервісах "Learningapps"(щоправда довго не могла зареєструватися) та Thinglink. Ці вправи цікаві і для дітей, і для дорослих. Хочу висловити слова вдячності нашому викладачеві Євгенії Сергіївні за зрозумілі пояснення, відео інструкції, терпіння та професіоналізм.

неділя, 17 грудня 2017 р.

неділя, 3 грудня 2017 р.

Рефлексія:модуль 3

Робота в модулі 3 ,була змістовною і цікавою.Вдосконалила свої вміння створювати презентацію з тригерами.Цікавою була робота по створенню інтерактивних листів(для мене це було новим).Велика вдячність Євгенії Сергіївні за змістовну інформацію.

Модуль 3.Презентація