неділя, 3 грудня 2017 р.

Рефлексія:модуль 3

Робота в модулі 3 ,була змістовною і цікавою.Вдосконалила свої вміння створювати презентацію з тригерами.Цікавою була робота по створенню інтерактивних листів(для мене це було новим).Велика вдячність Євгенії Сергіївні за змістовну інформацію.

Немає коментарів:

Дописати коментар