середа, 22 листопада 2017 р.

Рефлексія, модуль1


    Коли прочитала завдання 1 модуля, то спочатку стало лячно. Щодо практичної роботи №1, то там все зрозуміло, адже потрібно було лише ознайомитися з теорією. Ознайомилася, поповнила свої знання. А щодо практичної №2, то було незрозумілим як створити папку з різними малюнками(як їх розрізнити). Спасибі моїй колезі за підтримку і допомогу. Та й над тестом треба було подумати...

Немає коментарів:

Дописати коментар