понеділок, 22 січня 2018 р.

Рефлексія. Модуль 7

В процесі роботи над завданнями 7 модуля прийшлося понервувати. Але робота була корисною, новою і цікавою. Ознайомилася з новими ресурсами, яких раніше не знала. Сподіваюся, що буду використовувати нові знання і вміння у подальшій роботі. Шкода, що у мене немає смартфона, а тому не можу опублікувати фото  в Instagram/

Немає коментарів:

Дописати коментар